FAQ

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Jeśli produkt jest dostępny od ręki, realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaakceptowaniu wpłaty i zmianie statusu zamówienia na „KOMPLETOWANE”. W innym przypadku kontaktujemy się w ciągu 24h z informacją odnośnie statusu realizacji zamówienia. Wysyłka kurierem trwa 24-72h w dni robocze, natomiast Pocztą Polską (priorytetem) – około 3-5 dni roboczych.

Jakie są koszty wysyłki w Polsce?

Wysyłka Pocztą Polską na terenie kraju, to – w zależności od wagi – koszt od 9 do 11 zł. Kurier, niezależnie od wagi – 14 zł za jedną paczkę. Korzystamy z usług firmy kurierskiej InPost. Podane koszty dotyczą wysyłek krajowych. W przypadku wysyłek zagranicznych ( tylko wybrane kraje) koszt wysyłki zamówień do 3 kg wynosi 30 zł.

Czy jest możliwość płatności przy odbiorze? 

Płatność przy odbiorze jest możliwa TYLKO w przypadku odbioru OSOBISTEGO: w naszej Pracowni – na ulicy Skoczowskiej 94 w Ustroniu, w pokoju nr 2. Na miejscu można opłacić zamówienie gotówką. Informujemy, że tylko w wyjątkowych sytuacjach wysyłamy zamówienia za pobraniem, po wcześniejszym kontakcie mailowym. Przed wizytą w pracowni bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gdzie mogę odebrać zamówienie osobiście?

Zamówienie można odebrać w w naszej Pracowni – na ulicy Skoczowskiej 94 w Ustroniu, w pokoju nr 2, w godzinach 9-14, od poniedziałku do piątku. Przed wizytą bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czym wypełnione są kocyki? Czy są bezpieczne dla alergików? 

Wypełnienie naszych kocyków, poduszek i przytulanek stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Szczegółowe informacje odnośnie rodzaju wykorzystywanych tkanin i wypełnień, oraz certyfikatów, znajdują się w zakładce „Nasze tkaniny”.

Chciałabym/chciałbym kupić konkretny produkt, który u Was jest niedostępny. Jak to zrobić? 

Serdecznie prosimy w tym celu skontaktować się z nami mailowo, wysyłając informację, który produkt Państwa interesuje na adres: turlututu.pl@gmail.com

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia zakupu. Oświadczenie – Formularz zwrotu towaru, można pobrać na dole strony.