22 Lut 2017

Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!

Sprzedaż produktów przez Internet ma jedną ogromną wadę – brak kontaktu z klientem! No zwyczajnie nie mogę Wam powiedzieć w naturalnej rozmowie, dlaczego nasze kocyki są takie fajne i dlaczego tyle kosztują…Nie mogę Wam też powiedzieć, że nasze spineczki nadają się dla dziewczynek w każdym wieku. No ale po coś pisze tego bloga, prawda?

Dziś odpowiem Wam w poście na pytania, które najczęściej zadajecie!

Czytaj więcej „Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!” »

4 Lip 2016

Nasza przygoda – Ugotuj mi Razem!

Ostatnio powróci jak kamfora temat Mam siedzących w domu i tego, że ich życie nie jest tak różowe jak to pokazują reklamy mleka modyfikowanego. I czytaliście już wiele, wiele razy, że najlepszym co może spotkać taką Mamę, która czuje się przytłoczona i nieco już zmęczona samotnością jest odwaga! Słychać rady typu: wszystkie te młode Kobiety powinny znaleźć w sobie siłę i motywację do częstego wychodzenia w domu, bo to daje naprawdę wiele…No dobrze! Łatwo powiedzieć! Wyjść! Ale dokąd….

Czytaj więcej „Nasza przygoda – Ugotuj mi Razem!” »

15 Gru 2015

„Zgubiłam” Święta – 8 sposobów by odnaleźć świątecznego ducha….

 

Jakoś tak nie mogę wejść w ten klimat świąteczny… Zewsząd atakują Mikołaje, promocje i światełka. Miasta pięknie ubrane, galerie handlowe jeszcze piękniej, w radio lecą hity sezonowe, wszędzie można zobaczyć inspiracje prezentowe, za każdym rogiem czai się pięknie ubrana choinka, a ja jakoś tak w ten nastrój wejść nie mogę… Co jest nie tak? Czego w tym wszystkim brak, że nie czuję tej świątecznej ekscytacji? Postanowiłam coś z tym zrobić i trochę sobie pomóc…

Czytaj więcej „„Zgubiłam” Święta – 8 sposobów by odnaleźć świątecznego ducha….” »

7 Gru 2015

To jak kupić ten prezent idealny?

Święta za pasem. Mikołaje wychodzą zza każdego rogu. Od listopada atakują nas oferty, rabaty, promocje i ewentualne prezenty. Producenci wysilają się tworząc zestawy i zestawiki idealne. No i kupujemy te wyszukane propozycje znalezione w hipermarketach, pakujemy w torebki z choineczką i mówimy ufff….z głowy. A potem przychodzą Święta. Wszyscy jak dzieci, gdy zakończy się kolacja wigilijna, łypiemy w stronę choinki i prezentów. Czekamy…wydostajemy spod drzewka paczkę…zdejmujemy papier…i ach! Cudowny zestaw przygotowany przez producenta i zakupiony w hipermarkecie…Och! Jakiż to cudowny prezent…A jakże?!

Czytaj więcej „To jak kupić ten prezent idealny?” »

29 Lis 2015

A kuku Turlututu!

Dziś kończymy nasz niedzielny cykl o książeczkach. To nie znaczy oczywiście, że nie będziemy Wam już opowiadać o naszych ulubionych pozycjach z domowej biblioteczki. Nie! Nie! Za bardzo lubimy czytać książki, za dużo fajnych książek też mamy, żeby Wam ich nie przedstawić. Będziemy co jakiś czas przedstawiać Wam nowości książkowe, które pojawiły się w naszym domu. Dziś, na pożegnanie opowiemy Wam o książeczce, od której chyba powinnyśmy nasz cykl zacząć…

Czytaj więcej „A kuku Turlututu!” »