16 Sty 2017

Kiedy dzieci śpią…

 

Dzieciaki są w centrum naszego świata! Codzienne problemy zwykle oscylują wokół nich, to one skupiają na sobie większość naszej uwagi. U nas każdy dzień zaczyna się od dzieci (zresztą u Was pewnie też) – wszak zegarek nam niepotrzebny – Jaśko budzi się punktualnie o 6 30, czasem wcześniej. Potem przedszkole, szkoła, zajęcia dodatkowe, spacerek, zabawy… No ale w końcu idą spać:). Ogromny odsetek rodziców marzy aby była to jak najwcześniejsza pora. Niestety taka sama ilość dzieci, bardzo wytrwale, stara się przesunąć ten czas do godziny co najmniej 22:). Tym razem jednak nie o tym jak skutecznie położyć dzieciaki spać…

Czytaj więcej „Kiedy dzieci śpią…” »

29 Lip 2016

Moje ulubione ciasto.

Lubicie piec ciasta? Ja bardzo. Choć przyznam Wam się szczerze, ze nie upiekłam ani jednego ciasta dopóki nie wyszłam za Mąż. Jakoś tak fakt, że Mąż lubi ciasta i to że stałam oficjalnie Panią domu sprawiło, że nadrobiłam brak tej umiejętności. Z czasem okazało się, że całkiem nieźle mi to wychodzi i że wcale nie jest to trudne…No może poza  Babką, bo to ciasto jest moją achillesową i wychodzi mi co trzeci raz…Dziś jednak podzielę się z Wami przepisem na zdecydowanie moje ulubione, top, number one ciasto – Ucierane z owocami.

Czytaj więcej „Moje ulubione ciasto.” »

4 Lip 2016

Nasza przygoda – Ugotuj mi Razem!

Ostatnio powróci jak kamfora temat Mam siedzących w domu i tego, że ich życie nie jest tak różowe jak to pokazują reklamy mleka modyfikowanego. I czytaliście już wiele, wiele razy, że najlepszym co może spotkać taką Mamę, która czuje się przytłoczona i nieco już zmęczona samotnością jest odwaga! Słychać rady typu: wszystkie te młode Kobiety powinny znaleźć w sobie siłę i motywację do częstego wychodzenia w domu, bo to daje naprawdę wiele…No dobrze! Łatwo powiedzieć! Wyjść! Ale dokąd….

Czytaj więcej „Nasza przygoda – Ugotuj mi Razem!” »