22 Lut 2017

Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!

Sprzedaż produktów przez Internet ma jedną ogromną wadę – brak kontaktu z klientem! No zwyczajnie nie mogę Wam powiedzieć w naturalnej rozmowie, dlaczego nasze kocyki są takie fajne i dlaczego tyle kosztują…Nie mogę Wam też powiedzieć, że nasze spineczki nadają się dla dziewczynek w każdym wieku. No ale po coś pisze tego bloga, prawda?

Dziś odpowiem Wam w poście na pytania, które najczęściej zadajecie!

Czytaj więcej „Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!” »

5 Wrz 2016

Czy warto otworzyć własną działalność gospodarczą?

Dziś ważny dzień. Dokładnie rok temu na blogu Turlu Tutu opublikowałam pierwszy wpis. Ważny wpis, bo szczerze opisujący to czym ten blog miał być i czym dziś jest. A dziś nie będę się chwalić swoimi statystykami, bo ich nie znam. Nie będzie też tortu. Będzie za to odpowiedź na nurtujące pewnie wiele z Mam siedzących w domu pytanie: „Czy warto?”

Czytaj więcej „Czy warto otworzyć własną działalność gospodarczą?” »

13 Maj 2016

Kolor ma znaczenie!

W poprzednim poście przeanalizowaliśmy jak dopierać kolory do pokojów dzieci w różnym wieku. Jednak decydując się na jakiś konkretny kolor dobrze jest wiedzieć, że każdy kolor ma swoje znaczenie i wpływa na nasz organizm, nasze samopoczucie, na nasze emocje. Warto zatem solidnie przemyśleć kolor ścian w pokojach, zwłaszcza tym, który należy do naszego dziecka.

Czytaj więcej „Kolor ma znaczenie!” »

16 Mar 2016

7 powodów, dla których czytam Twojego bloga.

Profesjonaliści i amatorzy. Matki i Ojcowie. Żony i Singielki. Teoretycy i praktycy. Studenci i Licealiści. Co łączy tych wszystkich ludzi? Blogosfera i jej nieogarnięte przestrzenie. Teoretycznie każdy z nas może pisać bloga, nie każdy jednak ma rzeszę wiernych czytelników. Nie na każdy blog wchodzimy z nadzieją, że czeka tam na nas nowy post. I tak rodzi się w głowie pytanie: dlaczego czytam właśnie Twojego bloga?

Czytaj więcej „7 powodów, dla których czytam Twojego bloga.” »