10 Mar 2017

Bez nich nie przebrnęłabym przez wiosenne porządki…

Po okresie mojego „zwisłego” humoru i nienawiści do sterty brudnych naczyń odradzam się z popiołów. Zawsze dopada mnie leń na wiosnę. Całe szczęście, że faza ta szybko mija i jak tylko promienie słońca zaczynają wpadać przez okno, zaczynają mi przeszkadzać brudne okna i prędzej czy później łapie za szmatę! Jako że jestem wprawionym „wojownikiem o czysty dom”, mam wypracowane kilka patentów na błyskawiczne i ekologiczne osiągnięcie zadowalającego stadium czystości mojego domostwa. Chcecie wiedzieć jakie? Czytaj więcej „Bez nich nie przebrnęłabym przez wiosenne porządki…” »

22 Lut 2017

Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!

Sprzedaż produktów przez Internet ma jedną ogromną wadę – brak kontaktu z klientem! No zwyczajnie nie mogę Wam powiedzieć w naturalnej rozmowie, dlaczego nasze kocyki są takie fajne i dlaczego tyle kosztują…Nie mogę Wam też powiedzieć, że nasze spineczki nadają się dla dziewczynek w każdym wieku. No ale po coś pisze tego bloga, prawda?

Dziś odpowiem Wam w poście na pytania, które najczęściej zadajecie!

Czytaj więcej „Wszystko co musicie wiedzieć o naszych produktach, czyli lista najczęściej zadawanych pytań!” »

25 Lis 2016

Po co robić kalendarz adwentowy? +5 kalendarzy adwentowych last minute

Cóż co roku obiecuję sobie, że stworzę kalendarz adwentowy i co roku brakuje mi na to czasu.   Gdzieś ulatuje, przecieka przez palce…i niestety nie udaje mi się kalendarza przygotować. W tym roku powiem Wam nie jest lepiej. To gorący okres roku, chyba dla wszystkich. W mojej branży oczywiście też. Nie poddaję się jednak, ponieważ do 1 grudnia i wielkiego odliczania zostało jeszcze kilka dni…a kalendarz adwentowy zrobić warto. Dlaczego?

Czytaj więcej „Po co robić kalendarz adwentowy? +5 kalendarzy adwentowych last minute” »

13 Maj 2016

Kolor ma znaczenie!

W poprzednim poście przeanalizowaliśmy jak dopierać kolory do pokojów dzieci w różnym wieku. Jednak decydując się na jakiś konkretny kolor dobrze jest wiedzieć, że każdy kolor ma swoje znaczenie i wpływa na nasz organizm, nasze samopoczucie, na nasze emocje. Warto zatem solidnie przemyśleć kolor ścian w pokojach, zwłaszcza tym, który należy do naszego dziecka.

Czytaj więcej „Kolor ma znaczenie!” »

26 Lut 2016

8 rzeczy niedziecioodpornych

Tak to zwykle bywa: wijecie sobie gniazdko jako bezdzietna parka. Zbieracie, dobieracie, porównujecie…Przechodzicie przez milion burz spowodowanych wyborem klamek czy włączników światła. Spędzacie też dwa miliardy godzin w sklepach z artykułami wnętrzarskimi i trzy miliardy godzin w internecie przeglądając trendy i okazje cenowe… Aż w końcu pewnego dnia przychodzi ten upragniony dzień – dzień przeprowadzki do waszego M.
I mieszkacie sobie razem już jakiś czas. Docieracie się. Kłócicie się czasem o pierdoły – o zostawione skarpetki pod łóżkiem i o włosy na podłodze w łazience. Życie jednak płynie swobodnie i jest Wam dobrze. Tak dobrze, że podejmujcie decyzję o powiększeniu rodziny. Taaaa… I nagle Wasze gniazdko okazuję się być zupełnie „NIEdziecioodporne”!

Czytaj więcej „8 rzeczy niedziecioodpornych” »

17 Lut 2016

Po pierwsze sprawdź skład!

Czy wiecie dlaczego warto zwracać uwagę na skład tkanin? Otóż około 75% substancji, które są zawarte w tkaninach wchłania się poprzez skórę do organizmu Waszego, ale także Waszego dziecka…Z tego właśnie powodu, zawsze powinniśmy zerknąć na metkę i poszerzyć zakres wiedzy w temacie tekstyliów, z którymi na co dzień ma kontakt nasze dziecko…

 

Czytaj więcej „Po pierwsze sprawdź skład!” »

6 Sty 2016

Znikające zabawki

Nie cierpię! No po prostu nie cierpię bałaganu! I mimo, iż trójka dzieci nauczyła mnie do niego dystansu i już pogodziłam się z faktem, że fugi mogę myć szczoteczką do zębów tylko raz w miesiącu, ciągle źle czuję się w bałaganie. I ze wszystkich sił staram się nauczyć moje dzieci trzymania porządku w swoich pokojach. Odniosłam na tym polu już pewne sukcesy…

Czytaj więcej „Znikające zabawki” »

21 Gru 2015

5 sposobów by ozdobić pokoik dziecka na Święta

Święta to czas, który należy celebrować. Powinniśmy zrobić wszystko by nie były to zwyczajne dni, służące do odpoczynku i w które będziemy jeść ponad miarę. Wiadomo nasze przygotowanie to głównie kwestia ducha, ale by podkreślić nieco wyjątkowość tego czasu dekorujemy też nasze domy. Ubieramy zgodnie z tradycją choinki, wieszamy lampki tu i ówdzie, na stołach pojawiają się stroiki bożonarodzeniowe i eleganckie obrusy. Dbamy o to by było pięknie i elegancko. A co z dziecięcym pokoikiem?

Czytaj więcej „5 sposobów by ozdobić pokoik dziecka na Święta” »