Nasza geneza

Turlu Tutu powstało niespełna 7 lat temu, jako odpowiedź na banalność i konsumpcjonizm wkradający się do naszego życia! Same jesteśmy Mamami i bardzo dobrze wiemy jak ważne są komfort i praktyczność tego wszystkiego czego używamy w życiu na co dzień. Z tych powodów postanowiłyśmy stworzyć markę, która będzie tworzyła rzeczy, których się zwyczajnie, tak po ludzku, lubi używać. 

Świat zachorował na konsumpcjonizm i bylejakość. Nie dbamy o to co już mamy, zbyt często wyrzucamy wymieniając na nowe i zupełnie nie zwracamy uwagi na jakość kupowanych przez nas rzeczy.

Z tych powodów w Turlu Tutu szczególnie dbamy o to by materiały, z których powstają nasze produkty były naturalne i najwyższej jakości. Jako marka chcemy by nasi klienci lubili używać naszych produktów, by nie chcieli ich wyrzucić, by nie chcieli ich wymienić.

Osobiście tworzymy wszystkie nasze produkty, dbamy o każdy detal, o każdy szczegół. Chcemy by  wszystko co opuści naszą pracownię służyło Wam i Waszym dzieciom bardzo, bardzo długo, by razem z nimi rosło i cieszyło Was przez wiele lat.


W Turlu Tutu przykładamy ogromną wagę do każdego, najdrobniejszego elementu procesu tworzenia, wszystko po to by produkt był najwyższej jakości, a cały proces przebiegł zgodnie z naszą filozofią.

Dbamy także o ekologię! Paczki, które do Was wysyłamy są w 100% biodegradowalne. Nasze produkty jadą do Was w tekturowych pudelkach, wszystko elementy służące nam do pakowania są papierowe lub ekologiczne. Propagujemy też fair trade, szanujemy pracę innych oraz jesteśmy dumne, że tworzymy w Polsce!

Rejestracja nowego Konta

Jestę zarejestrowany?
Zaloguj sie w zamian Lub Resetuj hasło